Browse The Site

LEGO DUPLO: Stavebnice pro nejmenší

LEGO stavebnice patří mezi nejpopulárnější dětské stavebnice, se kterými si hrají nejen děti ale i  mnozí dospělí. Jedni staví podle návodu, druzí podle své fantazie. Hraním si děti rozvíjejí svoji představivost, kreativitu a jemnou motoriku. Z LEGO kostek sestavíte cokoliv vás napadne dům, hrad, auto nebo i funkčního robota.

duplo_2

LEGO společnost je rodinná firma, kterou roku 1932 založil truhlář Ole Kirk Christiansen ve vesničce Billund v Dánsku. Původně se firma LEGO zabývala výrobou dřevěných hraček. Roku 1947 firma LEGO zakoupí svůj první stroj na zpracování plastikových hraček. Postupem let od výroby dřevěných hraček upouštějí a soustředí se pouze na výrobu LEGO® kostek a LEGO® systémů. LEGO® kostka, jak ji známe dnes, byla uvedena na trh roku 1958. Dnes je společnost LEGO z hlediska obratu třetím největším výrobcem hraček na světě.

Název LEGO vymyslel Ole Kirk Christiansen z dánského výrazu ,, Leg godt!“ ,,Hraj si bobře!“

LEGO® DUPLO®

LEGO® DUPLO® stavebnice jsou určené pro děti ve věku 1,5 až 4 roky. V tomto věku dítě poznává svět. Strká věci do pusy. Bouchá s nimi o zem, aby zjistlilo, jaký udělá hračka zvuk. Firma LEGO si zakládá na tom, aby hraní bylo pro děti bezpečné. Z toho důvodu jsou kostky několikrát větší něž tradiční LEGO® kostky. Proto nehrozí, že by dítě kostku spolklo. Zároveň jsou kostky odolné proti rozkousnutí nebo rozšlápnutí. Hraním si dítě trénuje jemnou motoriku, zrak a trpělivost.duplo_4button-1

LEGO DUPLO 10616 Moje první stavebnice, Můj první domeček na hraní

 

S tímto domečkem si vyhraje každá malá slečna ve věku od 1,5 do 5 let. Zvoní budík, čas vstávát. Vyčistit si zuby, nasnídat se a hurá na klouzačku. Dítě si může domeček různě přestavovat dle své fantazie.

LEGO DUPLO 10827 Mickey a jeho kamarádi v domě na pláži

Oblíbené dětské postavičky Mickey a jeho kamarádi Kačer Donald a pes Goofy. Stavebnice je určená pro kluky a holky ve věku od 2 do 5 let. V domečku na pláži si Mickey a jeho kamarádi užijí spoustu legrace.lego4button-1

LEGO® Juniors

LEGO® Juniors je pro děti od 4 let, kterým už LEGO® DUPLO® kostky nestačí. První jednoduché stavebnice z tradičních LEGO® kostek jsou určené především předškolákům. Dítě v tomto věku už zvládá koordinovat své pohyby, zároveň má větší představivost a LEGO® Juniors mu přináší nové možnosti.lego7

button-1

LEGO Juniors 10667 Stavba

Postav jeřáb s demoliční koulí a rozbij všechno, co se už nehodí. Vytvoř nové domy, nová auta, nové ulice, nové město.

LEGO City 60047 Policie, Policejní stanice

Kluci ve věku 6 až 12 let si užijí napínavou policejní honičku. Zloději se pokoušejí utéct z vězení. Je třeba je zastavit. K dispozici máš policejní vrtulník, auto a motorku. Dopadni zloděje a zajisti bezpečnost ve svém městě.

lego8

LEGO Disney Princess 41055 Popelčin romantický zámek

Popelčin romantický zámek je určen pro všechny dívky ve věku 6 až 12 let. Každá malá slečna by chtěla zažít pohádkový příběh o popelce. Potkat krásného prince, který se do ní na první pohled zamiluje. Vzít si ho za muže a žít spolu šťastně v krásném zámku.

lego9

button-1

banner_alza

 

 

...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

All original content on these pages is fingerprinted and certified by Digiprove